Policjanci wystartowali w Mistrzostwach Polski MTB

Głogowscy policjanci wystartowali w Mistrzostwach Polski MTB, które zgromadziły dużą liczbę miłośników rowerów górskich i biegaczy. W trakcie maratonu rozegrano również Mistrzostwa Polski Policjantów.W wyścigu MTB, w kategorii policjantek zwyciężyła mł. asp. Monika Tuczyńska, która zajęła I miejsce w zawodach rowerowych oraz III miejsce w biegu na dystansie 4 kilometrów.Na trasie biegu, w klasyfikacji ogólnej III miejsce zajął również mł. asp. Marcin Kędzierski.

W dniach 13-14 wrzesień 2014 r. w Obiszowie (powiat polkowicki) rozegrane zostały Mistrzostwa Polski MTB, które zgromadziły na trasie nie tylko profesjonalistów. Była to też okazja do rozegrania Mistrzostw Polski MTB Policjantów, dlatego w rywalizacji nie zabrakło też zawodników, którzy na co dzień są funkcjonariuszami.

Komendę Powiatową w Głogowie reprezentowała trójka zawodników. Wszyscy zajęli wysokie pozycje w klasyfikacji policjantów i klasyfikacji ogólnej, zarówno wyścigu MTB, jak i rozgrywanego w trakcie maratonu biegu przełajowego.

Mł. aspirant Monika Tuczyńska - znana już z licznych osiągnięć w innych zawodach, zajęła I miejsce w wyścigu MTB w kategorii policjantek oraz III miejsce w biegu na dystansie 4 kilometrów. Duży sukces odniósł też sierż. Łukasz Wesołowski, zajmując V miejsce na trasie wyścigu MTB policjantów i XI w kategorii OPEN. Na trasie biegu ogólnego mł. asp. Marcin Kędzierski zdobył III lokatę w klasyfikacji ogólnej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom hartu ducha i zacięcia podczas sportowej rywalizacji.