Dzierżoniowski policjant srebrnym medalistą międzynarodowego turnieju taekwondo Polish Open CUP

Data publikacji 29.11.2014

St. sierż. Łukasz Kozak – policjant z dzierżoniowskiej komendy powiatowej został srebrnym medalistą Międzynarodowego Turniej Taekwondo Polish Open Cup, który odbył się w Opolu. W zawodach, w których zdobył on tytuł wicemistrza, wystartowało ponad 530 zawodniczek i zawodników. To kolejny już, po Mistrzostwie Polski, sukces funkcjonariusza z Dolnego Śląska.

W dniach 22 - 23 listopada 2014 r. odbyła się w Opolu jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez w taekwondo w Polsce. W Międzynarodowym Turnieju Polish Open Cup, który odbył się w opolskim Centrum Wystawienniczo – Kongresowym, wystartowało 532 zawodniczek i zawodników z Polski, Mołdawii, Kazachstanu, Ukrainy oraz Argentyny.

W ostatecznej klasyfikacji, srebrny medal i tytuł wicemistrza turnieju w kategorii do 66 kilogramów, zdobył st. sierż. Łukasz Kozak. Finałową walkę przegrał jedynie z utytułowanym reprezentantem Mołdawii. Srebrny medalista jest od pięciu lat funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.

Obecnie służbę pełni na Posterunku Policji w Piławie Górnej.

Srebrnemu medaliście serdecznie gratulujemy.