Katowice: II Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiej Policji w Narciarstwie

Rozegrane w Szczyrku zawody zakończyły się sukcesem policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji wKatowicach. Zawodnicy rywalizowali w dwóch przejazdach na trasie slalomu giganta o długości 1000 merów i różnicy wzniesień 200 metrów.

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Elwira Jurasz z KWP w Katowicach przed Katarzyną Juszczyk z KSP w Warszawie, trzecia byłaDorota Kaleta z KWP w Kielcach. W kategorii mężczyzn do 35 lat pierwszy był Stanisław Michalik z KWP w Katowicach, drugie miejsce zajął Mirosław Lenart z KWP w Rzeszowie, trzecią lokatę zajął Marcin Słoma z KWP w Białymstoku. W kategorii mężczyzn od 36 do 45 lat zwyciężył Piotr Dziergas reprezentant KWP w Katowicach, drugie miejsce przypadło Robertowi Rajchelowi z KWP w Katowicach, jako trzeci sklasyfikowany został Grzegorz Dziergas z KWP w Katowicach. Rywalizacja w kategorii mężczyzn powyżej 46 lat zakończyła się sukcesem nadinspektora Kazimierza Szwajcowskiego - Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, drugi czas obu przejazdów miał Jacek Zamorowski reprezentujący KWP w Opolu, trzecie miejsce zajął Wiesław Groński z KWP w Rzeszowie. Drużynowo zwyciężyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, drugą lokatę zajęła reprezentacja Komendy Wojewódziej Policji we Wrocławiu, trzecie miejsce zajęli reprezentanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.