Policjantka z Żar po raz kolejny na podium

Data publikacji 12.05.2016

W Swarzędzu odbył się "5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz", w ramach którego rozegrano Mistrzostwa Policji. W tej kategorii II miejsce wywalczyła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar” z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

W niedzielę /08.05/ w Swarzędzu odbył się ,,5. Bieg 10 km Szpot Swarzędz”. W biegu wzięło udział ok. 3,5 tysiąca uczestników. Zawodnicy biegnąc drogami Swarzędza wystartowali z ulicy Cieszkowskiego, a finiszowali na stadionie przy ul. Świętego Marcina. Bieg ukończyło 3.450 osób . W ramach imprezy rozegrano również Mistrzostwa Policji. Na linii startu stanęła nadkom. Joanna Woźniak-Cieślar z żarskiej komendy.

Jak relacjonuje Joanna: ,,bieg był trudny z uwagi na dużą liczbę podbiegów, pogoda nie sprzyjała biegaczom, żar lał się z nieba”. Policjantka stanęła na podium już drugi raz z rzędu. W ubiegłym roku także zajęła II miejsce w czwartej edycji zawodów. Biega od lat i na koncie ma liczne sukcesy. 17 kwietnia br. w Poznaniu zajęła I miejsce w Mistrzostwach Policji rozegranych w ramach "9. Poznań Półmaratonu".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!