Dwa pierwsze miejsca naszej biegaczki

W miniony weekend w Piekoszowie oraz Kielcach odbyły się imprezy dla miłośników sportu. W biegach na dystansie 11 i 5 kilometrów pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęła sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie.

W miniona sobotę odbył się drugi etap „Grand Prix Gór Świętokrzyskich”. Biegi na dystansie od 10 do 22 kilometrów organizowane się w 7 miastach województwa i - jak sama nazwa wskazuje - ich trasy prowadzą po górskich odcinkach. Po ukończeniu ostatniego biegu, który odbędzie się 17 września na terenie gminy Masłów, zostanie wyłoniony zwycięzca w kategorii kobiet oraz mężczyzn. O miano najlepszej biegaczki ubiega się sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie.

Drugi etap „Grand Prix Gór Świętokrzyskich” został zorganizowany w Piekoszowie. W biegu na dystansie 11 kilometrów wystartowało 80 uczestników. W swojej kategorii pierwsze miejsce z czasem 55 minut i 44 sekundy zajęła sierż. szt. Katarzyna Wójcik.

Kolejnego dnia nasza biegaczka wystartowała w IV charytatywnym biegu „Piątka dla Bartka”. Impreza ta co roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców całego województwa. W tegorocznej edycji wystartowało blisko 1000 uczestników. Pierwsze miejsce w swojej kategorii zajęła sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie.  Dystans o długości 5 kilometrów pokonała w 21 minut i 3 sekundy.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!