Policjantka Mistrzynią Świata

Kaliska policjantka, st. sierż. Patrycja Wojtas, w grupie Mistrzyń Świata 2016 w wędkarstwie spławikowym! Zawody odbyły się nad malowniczo położoną rzeką Gwadiana w Hiszpanii. Polska reprezentacja drużynowo zajęła 1 miejsce.

St. sierż. Patrycja Wojtas na co dzień pełni służbę w Wydziale Patrolowo - Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Kaliska policjantka jest czołową zawodniczką w kategorii kobiet w wędkarstwie spławikowym. Uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego została powołana do Kadry Narodowej.

Patrycja w dniach 27-28 sierpnia br. wspólnie z czterema paniami z Gdańska, Katowic, Opola oraz Puław reprezentowała nasz kraj na międzynarodowych zawodach Mistrzostw Świata w Wędkarstwie Spławikowym. Miejscem zmagań wędkujących pań była miejscowość Merida w Hiszpanii. W zmaganiach wzięło udział 75 kobiet z 15 krajów świata. Drużynowo, polska reprezentacja stanęła na podium zdobywając 1 miejsce. Gratulujemy!