Mistrz świata w Kickboxingu z będzińskiej komendy

Data publikacji 09.11.2016

Pod koniec października we włoskiej Carrarze odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Świata Sportów Walki. W zawodach, swój największy jak dotychczas sukces w sportowej karierze odniósł st. post. Mateusz Lorek. Będziński policjant wywalczył tytuł Mistrza Świata w Kickboxingu w formule Light w kategorii 85 kg.

Pod koniec października we włoskiej Carrarze odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Świata Sportów Walki. W zawodach tych, swój największy jak dotychczas sukces w sportowej karierze, odniósł st. post. Mateusz Lorek. Będziński policjant wywalczył tytuł Mistrza Świata w Kickboxingu w formule Light w kategorii 85 kg.

W dniach od 25 do 30 października 2016 roku w miejscowości Carrara we Włoszech rozegrane zostały mistrzostwa świata w sportach walki "UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS ITALY 2016". Międzynarodowy turniej zgromadził zawodników różnych sportów walki. W narodowej kadrze polskich kickboxerów znalazł się trenujący na co dzień w klubie Super Kick w Sosnowcu policjant z będzińskiej komendy - st. post. Mateusz Lorek. Wystartował on w kategorii wagowej 85 kg w formule Light. Wśród 10 zawodników z różnych krajów, po stoczeniu 3 zwycięskich walk, Mateusz Lorek wywalczył tytuł Mistrza Świata.

Kickbokserowi w policyjnym mundurze gratulujemy sukcesu, życząc dalszych zwycięstw na ringu!