Policjantka z Torunia najlepsza wśród kobiet w Otyliadzie 2017

Data publikacji 03.04.2017

Policjantka z toruńskiej komendy - sierż. sztab. Marzena Grzelak najlepsza w toruńskiej Otyliadzie 2017 wśród kobiet. W Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim zdobyła medal za przepłynięcie najdłuższego dystansu. W minionym roku osiągnęła 22 kilometry, w tym roku przepłynęła już ponad 25 kilometrów.

W nocy z  11 na 12  marca br.  w godzinach 18:00- 6:00 odbył się IV Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2017 zorganizowany przez toruński MOSiR na pływalni przy ul. Hallera. Wzięła w nim udział policjantka z toruńskiej drogówki - sierż. sztab. Marzena Grzelak. Pływając przez 12 godzin pokonała dystans 25.600 metrów. Funkcjonariuszka zajęła pierwsze miejsce wśród startujących w Toruniu kobiet. W ogólnej klasyfikacji była trzecia. Policjantka odebrała także dyplom w imieniu najliczniejszej rodziny biorącej udział w tym widowisku sportowym. W zawodach pływały z nią też dzieci (17 letni syn – przepłynął 9 km, 14 letnia córka przepłynęła 7 km).