Data publikacji 08.05.2017

Funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Górze sierż. Joanna Jarząb wzięła udział w wyścigu Konwa Bike Race. Zawody w kolarstwie szosowym odbyły się w miejscowości Nowy Belęcin, gdzie udział wzięło prawie 300 zawodników z całego kraju. Górowska policjantka, która brała udział na dystansie mega zajęła trzy pierwsze miejsca: w klasyfikacji policjantek, open kobiet i wiekowej.

7 maja br. w miejscowości Nowy Belęcin (woj. wielkopolskie) odbył się wyścig szosowy Konwa Bike Race. Zawody zostały rozegrane na dwóch dystansach: mini – 62 km oraz mega – 105 km. Trasa była bardzo trudna. Jej nachylenia sięgały nawet 9 i 11 %.

W ramach zawodów zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Policjantów na dystansie mega. Jako pierwsza linię mety minęła funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Górze sierż. Joanna Jarząb zostając Mistrzynią Polski Policjantek. Pierwsze miejsce zajęła również w kategorii wiekowej i open kobiet.

Policjantka pełni służbę w Wydziale Prewencji górowskiej komendy. Rower to jej pasja i pomimo tego, iż w zawodach startuje dopiero drugi sezon to już wygrywa zajmując najwyższe miejsca na podium.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.