Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczecin

Kryminalni zabezpieczyli 11 kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości prawie miliona złotych

Data publikacji 17.11.2017

Zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał zatrzymany 26-latek. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zabezpieczyli kokainę, metamfetaminę, marihuanę i amfetaminę w łącznej ilości ponad 11 kilogramów. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków szacowana jest na prawie milion złotych.

Kryminalni z koszalińskiej komendy na terenie jednej z okolicznych miejscowości zatrzymali 26-laka, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie wielogodzinnych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 11 kilogramów narkotyków. Pierwszego dnia działań funkcjonariusze ujawnili ponad pół kilograma kokainy. W kolejnych dniach zabezpieczyli jeszcze 5 kilogramów marihuany, 5 kilogramów amfetaminy i kilogram metamfetaminy. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków, w przypadku sprzedaży ich detalicznym odbiorcom, mogłaby sięgnąć prawie miliona złotych.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z przepisami ustawy grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mężczyzny izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KWP w Szczecinie / kp)

 

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony