W prezencie mikołajkowym policjanci oddali krew - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kielce

W prezencie mikołajkowym policjanci oddali krew

Data publikacji 06.12.2017

Dzisiaj włoszczowscy policjanci w prezencie mikołajkowym postanowili podzielić się z potrzebującymi tym co najcenniejsze, czyli krwią. Akcja honorowego oddawania tego cennego daru odbyła się w Powiatowym Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym we Włoszczowie. Tym samym mundurowi włączyli się w zbiórkę krwi w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Nasza Krew - Nasza Ojczyzna”.

Włoszczowscy policjanci przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji honorowego oddawania krwi przez funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych pod hasłem ,,Nasza Krew - Nasza Ojczyzna”.

Mundurowi na czele z Komendantem Powiatowym Policji we Włoszczowie mł. insp. Mariuszem Przyborowskim postanowili podzielić się z potrzebującymi tym co najcenniejsze, czyli krwią. Dzisiejsza akcja honorowego oddawania tego cennego daru odbyła się w Powiatowym Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym we Włoszczowie.

Jest to kolejny przykład, który potwierdza, że na policjantów możemy liczyć nie tylko na ulicy podczas pełnionej służby, ale również w sytuacjach takich, jak ta dzisiejsza.

Opr. KB
KPP we Włoszczowie

  • Policjanci w trakcie działań
  • Policjanci w trakcie działań
  • Policjanci w trakcie działań
  • Policjanci w trakcie działań
  • Policjanci w trakcie działań
Powrót na górę strony