Areszt dla 30-latki za zabójstwo - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Radom

Areszt dla 30-latki za zabójstwo

Data publikacji 18.12.2017

Zatrzymana przez ciechanowskich policjantów 30-latka usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa. Kobieta jest podejrzana o śmiertelne ugodzenie 46-latka. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi jej nawet kara dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, 13.12.br. Dyżurny ciechanowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zgonie mężczyzny, który upadł w rejonie jednego ze sklepów. Policjanci ustalili, że był to 46-letni mieszkaniec Ciechanowa. Jak się szybko okazało, posiadał on rany kłute na ciele.

Na miejscu tragedii, policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili niezbędne czynności. Intensywna praca policjantów doprowadziła do szybkiego zatrzymania 30-letniej mieszkanki Ciechanowa. Z ustaleń śledczych wynika, że do tragedii doszło w jednym z domów, podczas spotkania, gdzie spożywany był alkohol. Impreza odbywała się w pobliżu miejsca znalezienia zwłok mężczyzny.

Na bazie zgromadzonego materiału dowodowego zatrzymana kobieta usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa 46-letniego mężczyzny. Postanowieniem Sądu Rejonowego w Ciechanowie została tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy.

Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

(KWP w Radomiu)

Powrót na górę strony