Policjanci odnaleźli zaginionego 28-latka - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gdańsk

Policjanci odnaleźli zaginionego 28-latka

Data publikacji 11.01.2018

Dzięki natychmiastowej akcji poszukiwawczej kościerscy policjanci wraz ze strażakami niedaleko Dziemian odnaleźli 28-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna odszedł od samochodu i poszedł w nieznanym kierunku. Dzięki pracy policjantów i strażaków znaleziono go całego i zdrowego.

We wtorek, 09.01.2018 r., po godzinie 15:50, policjanci z Kościerzyny zostali powiadomieni, że pół godziny wcześniej z samochodu zaparkowanego na trasie Dziemiany-Piechowice wyszedł 28-letni mieszkaniec Gdańska i poszedł w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze natychmiast zorganizowali poszukiwania. Zapadające ciemności mogły uniemożliwić odnalezienie zaginionego. Na zewnątrz panowała ujemna temperatura. Kilkunastu policjantów wspólnie ze strażakami poszukiwało mężczyzny w pobliżu miejsca, skąd wyszedł. Ze względu na rozległy teren leśny, na którym prowadzono działania, wykorzystano psa tropiącego i kamerę termowizyjną, którą dysponowali strażacy. Metr po metrze zaczęto przeszukiwanie kompleksu leśnego w kilku kierunkach jednocześnie.

Około godziny 17:30 jeden z patroli, nieopodal miejscowości Piechowice, odnalazł poszukiwanego 28-latka. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy.

(KWP w Gdańsku / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja