Uczczenie pamięci „Żołnierzy Wyklętych” na biegowo

4 marca br. w całej Polsce odbyło się wiele imprez biegowych „TROPEM WILCZYM Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Tak też było w Kłobucku. W biegu udział wzięli funkcjonariusze Policji garnizonu śląskiego m.in. z Kłobucka oraz Lublińca.

Mimo, że w tym uroczystym biegu, rywalizacja nie była najważniejsza, to Śląska policjantka sierż. sztab. Agnieszka Czyżewska, przekroczyła linię mety jako druga kobieta i stanęła na podium. To czwarte zawody policjantki w tym sezonie, która dwa razy stanęła na pierwszym miejscu Charytatywnego Biegu Karnawałowego w Olsztynie na dystansie 5km oraz biegu pn. "Nocna Wataha" w Olsztynie na dystansie 10km.

Funckjonariuszka dwukrotnie uplasowała się na drugim miejscu - Cross wokół Małego Giewontu na dystansie 8 km oraz Biegu Tropem Wilczym. Powyższe potwierdza znakomitą formę funkcjonariuszki.