Podziękowania dla pracowników banku w Świeciu - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz

Podziękowania dla pracowników banku w Świeciu

Data publikacji 10.04.2018

Komendant Powiatowy Policji w Świeciu mł. insp. Robert Olszewski spotkał się z przedstawicielami jednego z miejscowych banków. To właśnie ich ostrożność, wyczucie i właściwa reakcja pokrzyżowały plany oszustom i uchroniły 76-latkę przed dużymi problemami. Były podziękowania i gratulacje.

Dzisiaj, 10.04.2018 r., z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu mł. insp. Roberta Olszewskiego, podziękowania i gratulacje za „postawę godną naśladowania” odebrali przedstawiciele jednego z banków. Tylko dzięki wzorowemu działaniu pracownicy banku w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) oraz błyskawiczna reakcja jej przełożonego, uchroniły 76-letnią mieszkankę miasta przed zaciągnięciem kredytu i przekazaniem pieniędzy oszustom.

Komendant, przekazując podziękowania, podkreślił także, że dzięki coraz większej wiedzy na temat różnych metod stosowanych przez oszustów propagowanej zarówno przez funkcjonariuszy, pracowników instytucji finansowych, jak również media, przestępcy nie mogą już tak łatwo oszukać swoich potencjalnych ofiar.

(KWP w Bydgoszczy/ab)

Powrót na górę strony
Polska Policja