Konferencja inaugurująca Kameralne Lato - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Radom

Konferencja inaugurująca Kameralne Lato

Data publikacji 28.05.2018

Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu jest jednym ze współorganizatorów tegorocznej 11. już edycji Ogólnopolskich Spotkań Filmowych „Kameralne Lato”, które odbędą się w lipcu. Gościem specjalnym konferencji inaugurującej projekt filmowy była aktorka Anna Mucha – ambasadorka Festiwalu.

Festiwal "Kameralne Lato” na dobre zadomowił się już w Radomiu. W tym roku będzie to 11. edycja tego projektu filmowego dla młodych twórców o wyrazistym profilu edukacyjno-społecznym. Jest to jedna z największych cyklicznych imprez filmowych w kraju, na której prezentowane są polskie filmy, w tym krótkometrażowe. Od początku festiwalu jego częścią integralną są warsztaty filmowe, w czasie których młodzi twórcy pod okiem znanych aktorów, reżyserów, operatorów przechodzą pełną drogę realizacji filmów: od scenariusza, przez montaż, aż do uroczystej prezentacji filmu fabularnego.

Podobnie, jak w latach ubiegłych współorganizatorem festiwalu jest Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu. Mazowieccy policjanci będą służyć pomocą młodym filmowcom w czasie trwania całego festiwalu i przekazywać im wartości prewencyjne.

 

Tegoroczny festiwal będzie trwał od 1 do 7 lipca. Zapraszamy!

 

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie Kameralnego Lata: http://www.kameralnelato.pl

Pliki do pobrania

  • 2.57 MB
Powrót na górę strony