Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław

„Zostałam utwierdzona w przekonaniu, że nie jestem sama...” - podziękowania dla złotoryjskich policjantów

Data publikacji 11.07.2018

Do Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi wpłynęły podziękowania od jednej z mieszkanek Legnicy dla miejscowych funkcjonariuszy. Kobieta podziękowała za wielokrotne interwencje w sprawie naruszenia granic nieruchomości. Wskazała przy tym na ogromny profesjonalizm funkcjonariuszy pionu operacyjno-rozpoznawczego, ogniwa patrolowo-interwencyjnego oraz dzielnicowego, a także na zaangażowanie i perfekcyjne w jej ocenie wypełnianie swoich obowiązków służbowych.

Do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zgłosiła się z mężem jedna z mieszkanek Legnicy w związku z naruszeniem granic nieruchomości. Podjęte przez policjantów z tej jednostki działania spotkały się z dużym uznaniem osoby, która zwróciła się do funkcjonariuszy o pomoc.

Kobieta w piśmie przesłanym na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi podziękowała za zaangażowanie i perfekcyjne w jej ocenie wypełnianie obowiązków przez funkcjonariuszy.

Jak sama napisała: „...Zostałam utwierdzona w przekonaniu, że nie jestem sama, że stoi za mną prawo i tak wspaniali jak na Komendzie Policji w Złotoryi stróże prawa. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym panom policjantom za perfekcyjne spełnianie ich obowiązków służbowych. Życzę wraz z mężem satysfakcji z pełnienia bardzo trudnej i odpowiedzialnej służby...”.

Takie wyrazy uznania bardzo nas cieszą i motywują do dalszego, wzorowego pełnienia tej niełatwej służby.

(KWP we Wrocławiu / ig)

Powrót na górę strony
Polska Policja