Mistrzostwa Polski Policjantów w Maratonie

Data publikacji 16.04.2007

Zakończyły się V Indywidualne Mistrzostwa Polski Policjantów w Maratonie. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Łazarkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, drugie miejsce – Jacek Misiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, trzecie miejsce zajął Robert Sobczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Na starcie w Dębnie (powiat myśliborski) stanęło wczoraj 60 zawodników. Maraton przebiegał na trasie Dębno – Dargomyśl – Cychry – Dębno. Bieg ukończyło 54 zawodników. Zwycięzcy zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami, pucharami i nagrodami rzeczowymi.

W maratonie mogli brać udział policjanci, pracownicy cywilni oraz emeryci policyjni.

Organizatorem maratonu była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie przy współudziale Komitetu Organizacyjnego 34. Maratonu Dębno 2007. Patronat nad zawodami objął Komendant Główny Policji, a także Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie.