Śląscy policjanci najlepsi w siatkówce

Data publikacji 08.09.2012

Znamy już zwycięzców Międzynarodowych Mistrzostw Polski Policji w Piłce Siatkowej – Zawiercie 2012. W meczu finałowym o puchar Komendanta Głównego Policji nasza drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pokonała kolegów z KWP we Wrocławiu. Na miejscu III uplasowali się policjanci z komendy powiatowej w Wadowicach, a IV miejsce zajęli mundurowi z KWP w Poznaniu...

Zakończyły się właśnie trwające od wczoraj Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Policji w Piłce Siatkowej – Zawiercie 2012. Mecze rozgrywane były w hali sportowej MZS w Porębie oraz hali sportowej OSIR-u w Zawierciu. Do udziału w mistrzostwach zgłosiło się łącznie 9 policyjnych drużyn z Polski i Czech.

W meczu finałowym o puchar Komendanta Głównego Policji nasza drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pokonała kolegów z KWP we Wrocławiu Miejsce III, w meczu półfinałowym z zespołem komendy wojewódzkiej w Poznaniu, wywalczyli mundurowi reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

Imprezę patronatem honorowym objął Komendant Główny Policji, Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta Zawiercie oraz Burmistrz Miasta Poręba. Do przygotowań zawodów czynnie włączyli się również Starosta Powiatu Zawierciańskiego, Prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej i Dyrektor OSIR w Zawierciu. Organizatorem zawodów był Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach, Wydział Prezydialny KWP w Katowicach, Urząd Miasta w Zawierciu oraz Śląska Grupa IPA.