Trzy medale oławskiej policjantki na mistrzostwach pływackich

Data publikacji 23.12.2013

St. post. Agnieszka Burdelak z oławskiej komendy powiatowej zdobyła złoty i dwa srebrne medale na dystansach 200, 100 i 50 metrów stylem dowolnym w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSW w Pływaniu w Szczytnie. To już kolejne sukcesy policjantki, która swoją pasję znakomicie godzi z wzorowo wypełnianymi obowiązkami służbowymi.

Policjantka z oławskiej komendy powiatowej, startując w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSW w Pływaniu w Szczytnie, stanęła kilkukrotnie na podium. Zdobyła 1 miejsce i złoty medal na dystansie 200 metrów w pływaniu stylem dowolnym, 2 miejsce i srebrny medal na dystansie 50 metrów stylem dowolnym oraz 2 miejsce i srebro na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Do rywalizacji stanęło łącznie 125 zawodników z Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej.

St. post. Agnieszka Burdelak, która już po raz kolejny stanęła na podium, swoją pasję znakomicie godzi z wzorowo wypełnianymi obowiązkami służbowymi. Pasję i zaangażowanie policjantki docenił komendant KPP w Oławie, podinsp. Tomasz Morawiecki, który złożył funkcjonariuszce gratulacje za osiągane wyniki sportowe oraz wyróżnił ją nagrodą finansową.