II Mistrzostwa Polski Policji w biegu na 100 km - Zaproszenia i zapowiedzi wydarzeń - Policja.pl

Zaproszenia i zapowiedzi wydarzeń

II Mistrzostwa Polski Policji w biegu na 100 km

Data publikacji 14.01.2020

W ostatni weekend kwietnia 2020 roku w Pabianicach, w województwie łódzkim, w ramach Mistrzostw Polski w biegu na 100 km UltraPark Weekend, odbędą się II Mistrzostwa Polski Policji w biegu na 100 km, którego inicjatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Gorąco zapraszamy całe środowisko policyjne do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

26 kwietnia 2020 roku miłośnicy długich dystansów spotkają się po raz kolejny w Parku Wolności w Pabianicach, by zmierzyć się na dystansie 100 km nie tylko z rywalami, ale przede wszystkim z samym sobą i swoimi słabościami. Pierwsza edycja mistrzostw objęta została patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka. Rezerwujcie więc sobie termin w swoich kalendarzach biegowych na te niecodzienne wydarzenie, by przeżyć z nami pełną endorfin przygodę.

Głównym celem zawodów jest propagowanie sportowej rywalizacji (jako skutecznej metody rozwoju osobistego), a także integracja środowiska policyjnego. Wydarzenie ma również na celu promowanie zawodu policjanta, postaw opartych na patriotyzmie, szacunku dla niepodległościowych tradycji i przywiązaniu do ojczyzny.

Zapisy dostępne są na stronie http://www.ultrapark.pl, gdzie znaleźć można również regulamin zawodów.

Powrót na górę strony
Polska Policja