Aktualności

Policja.pl

Pożegnanie Dyrektora Biura Kryminalnego KGP.

Data publikacji 22.06.2017

Z dniem 14 czerwca 2017 r., przechodząc w stan spoczynku, insp. Roman Sobczak zakończył służbę na stanowisku Dyrektora Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji.

Kierował Biurem od 24 stycznia tego roku. Do Komendy Głównej Policji przyszedł ze Szkoły Policji w Pile, gdzie pełnił funkcję Komendanta Szkoły, jednak większą część swojej służby spędził w jednostkach organizacyjnych Policji garnizonu świętokrzyskiego, przechodząc kolejne szczeble kariery policjanta służby kryminalnej.

W czasie służby w Biurze Kryminalnym Komendy Głównej Policji dał się poznać jako profesjonalista, posiadający dużą wiedzę zawodową i równie bogate doświadczenie, wynikające z wielu lat pracy w terenie. Był wymagającym ale sprawiedliwym przełożonym.

W ostatnim dniu służby insp. Roman Sobczak, został uroczyście pożegnany przez Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka, Jego Zastępców: nadinsp. Andrzeja Szymczyka i insp. Helenę Michalak, dyrektorów Biur Komendy Głównej Policji i naczelników Biura Kryminalnego KGP.

Życzymy Panu Dyrektorowi spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, odkładanych dotychczas z braku czasu, który prawie całkowicie poświęcał Służbie.

Powrót na górę strony