30-latek podejrzany o zabójstwo - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

30-latek podejrzany o zabójstwo

Data publikacji 25.05.2016

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury w Krasnymstawie wyjaśniają okoliczności śmierci 52-letniego mieszkańca gminy Leśniowice. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione przy drodze w miejscowości Sielec. W związku z tą sprawą zatrzymany został 30-latek, który wcześniej spożywał wraz z nim alkohol. Wczoraj był on doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Zbrodnia ta zagrożona jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W poniedziałek (23 maja 2016) rano dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że przy drodze w miejscowości Sielec leży jakiś mężczyzna. Na jego ciele widoczne były obrażenia mogące świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policjanci ustalili tożsamość tego mężczyzny, to 52-letni mieszkaniec gminy Leśniowice.

Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyn sądowej. W związku z tą sprawą w niespełna godzinę od zgłoszenia zatrzymany został 30-letni mieszkaniec gminy Leśniowice. Z ustaleń śledczych wynika, że wcześniej spożywali oni razem alkohol. Mężczyzna ten był już notowany za przestępstwa przeciwko  mieniu. Wczoraj był doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie, gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Dzisiaj (25 maja 2016) sąd podejmie decyzję o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

(KWP Lublin /dk)

Powrót na górę strony
Polska Policja