I miejsce sierżanta Rafała Rissa na turnieju German Open

Sierżant Rafał Riss z katowickiego oddziału prewencji przywiózł kolejny medal z zawodów w Ju-Jitsu. Tym razem wygrał turniej German Open w Gelsenkirchen. W finale pokonał obecnego mistrza świata w swojej kategorii wagowej. W listopadzie wraz z kadrą Polski weźmie udział w Mistrzostwach Świata Ju-Jitsu, które w tym roku odbędą się we Wrocławiu.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że sierżant Rafał Riss przywozi medal z każdych zawodów w Ju-Jitsu w jakich startuje. Nie inaczej było i tym razem. Policjant zdobył złoty medal w zawodach German Open - JJIF Grand Slam Tournament w Gelsenkirchen. W finale kategorii +94kg Fighting System wygrał walkę z mistrzem świata Alexem Fromage, reprezentującym Francję. Po zaciętej walce stanął na pierwszym stopniu podium.

Wcześniej, w dniach 16-18 września tego roku, sierż. Rafał Riss brał udział w Turnieju Senior Balkan Open Ju-Jitsu na Cyprze, gdzie zajął drugie miejsce. Obecnie przygotowuje do udziału w Mistrzostwach Świata Ju-Jitsu, które odbedą się w dniach 25-27 listopada 2016 roku we Wrocławiu.

Rafałowi oraz całej reprezentacji Polski serdecznie gratulujemy i życzymy zdobycia mistrzostwa.