3 osoby zatrzymane w związku z potrąceniem rowerzysty - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin

3 osoby zatrzymane w związku z potrąceniem rowerzysty

Data publikacji 05.05.2017

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, jaki wydarzył się w miejscowości Siennica Nadolna. 15-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Chłopiec został przetransportowany do szpitala. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali trzech mężczyzn mających związek ze zdarzeniem. Wszyscy byli nietrzeźwi.

W minioną środę, 03.05.br., około godziny 17:00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Siennica Nadolna. Na miejscu mundurowi zastali 15-letniego rowerzystę, który zderzył się z samochodem osobowym. Jak wynikało z relacji świadków,  z miejsca zdarzenia odjechał mężczyzna kierujący volkswagenem.

Poszukiwaniem pojazdu i osób nim podróżujących zajęli się krasnostawscy policjanci. Jeszcze tego samego dnia mundurowi odnaleźli auto i zatrzymali trzech mężczyzn. Samochód posiadał uszkodzenia świadczące o tym, że mógł brać udział w zdarzeniu. Był zaparkowany na terenie jednej z posesji w gminie Krasnystaw.

Zatrzymani to trzej mieszkańcy gminy Siennica Nadolna w wieku od 18-32 lat. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Mundurowi ustalają, kto kierował pojazdem i jaki był udział w zdarzeniu pozostałych mężczyzn.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja