Puchar szefa BOR zdobyty po raz czwarty

Data publikacji 22.09.2017

14 września 2017 r. w Ośrodku Szkolenia Biura Ochrony Rządu, w Raduczu odbyły się zawody strzeleckie o „Puchar Szefa BOR 2017”, w ramach IV Ogólnopolskiej Ligii Strzeleckiej Funkcjonariuszy i Żołnierzy.

W klasyfikacji drużynowej zawodów strzeleckich drużyna Szkoły Policji w Katowicach zajęła 1. miejsce, na 2. stopniu podium stanęła reprezentacji Biura Ochrony Rządu, natomiast 3. miejsce zajął zespół z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej z Katowic.

W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn 1. miejsce zajął Tomasz Romańczuk z BOR, 2. – Grzegorz Orłowski z BOR, a 3. miejsce przypadło Tomaszowi Cierpicy z KWP w Katowicach.

Zawody strzeleckie w klasyfikacji indywidualnej kobiet wygrała Monika Szeremeta z KWP w Katowicach, na drugim miejscu uplasowała się Inga Kołodziej z KSP w Warszawie, natomiast trzecie miejsce przypadło Dorocie Dyjecińskiej z BOR.