Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Opole

Policjanci z Opolszczyzny rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny w piłce halowej

Data publikacji 27.12.2017

W Hali Gwardii w Opolu zakończyły się mistrzostwa Policji województwa opolskiego w halowej piłce nożnej. O tytuł najlepszej drużyny Opolszczyzny rywalizowało 12 drużyn z całego garnizonu opolskiego. Zawody zorganizowała Komenda Wojewódzka Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Opolu. Mistrzem województwa opolskiego, została drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach.

W opolskiej Hali Gwardii odbyły się mistrzostwa policjantów garnizonu opolskiego w halowej piłce nożnej. Uczestnicy spotkania rywalizowali o tytuł mistrza Opolszczyzny. Zawody otworzył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz.

Pełne emocji i walki fair play rozgrywki  wyłoniły finalistów turnieju. Mistrzem województwa opolskiego została drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach. Na 2 miejscu uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Nysie zajęli 3 miejsce.

Najlepszym piłkarzem został Marcin Pawlisz z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, a najlepszym bramkarzem Piotr Kozakiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach.

Organizatorami zawodów byli Komenda Wojewódzka Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Opolu .

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powrót na górę strony