Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 29.01.2018

Po niespełna 5 godzinach policjanci odnaleźli 28-latkę. O jej zaginięciu funkcjonariuszy poinformowała rodzina młodej kobiety. W poszukiwania zaangażowali się policjanci, strażacy i ratownicy z OSP Lipki. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, dworce, parki i tereny wzdłuż Odry. Dzięki operacyjnym ustaleniom policjantów z Brzegu i Wrocławia kobieta została odnaleziona. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Informację o zaginięciu 28-latki, brzescy policjanci otrzymali w piątek po godzinie 21:00. To wtedy zaniepokojona rodzina zaalarmowała służby ratownicze. Z przekazanych przez bliskich informacji wynikało, że młoda kobieta pozostawiła list pożegnalny i wyszła z domu. Z treści wynikało, że chce się targnąć na swoje życie.

W działania zaangażowano kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratowników z sekcji poszukiwawczo-ratowiczej OSP Lipki. Funkcjonariusze sprawdzili dworce, przystanki autobusowe i szpitale. Sprawdzili również parki, teren wzdłuż Odry oraz dotarli do znajomych i bliskich zaginionej.

W działania włączyli się policjanci z dolnośląskiej Policji i dzięki wspólnym ustaleniom tuż przed godziną 2:00 kobieta została odnaleziona. Przebywała w jednym z mieszkań w mieście. Jak się okazało była nietrzeźwa, w organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy - jej życiu nie zagraża  niebezpieczeństwo.

(KWP w Opolu / ig)

Powrót na górę strony
Polska Policja