Poszukiwane nastolatki odnalezione w centrum Krakowa - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kraków

Poszukiwane nastolatki odnalezione w centrum Krakowa

Data publikacji 16.03.2018

Podczas patrolowania ulic Krakowa jeden z patroli Policji rozpoznał poszukiwane nastolatki. 15-latki uciekły 11 marca br. z placówki opiekuńczej na terenie Nowej Huty. Dziewczyny poszukiwane były przez małopolską Policję, a ich wizerunek publikowany w mediach. Policjanci, którzy odnaleźli uciekinierki, przewieźli je do placówki wychowawczej.

15-latki po raz ostatni widziane były 11 marca br. około godziny 13. To wtedy opuściły placówkę wychowawczą. Gdy do niej nie powróciły - zaginięcie zostało zgłoszone w VIII komisariacie policji w Krakowie. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania nastolatek. Komunikat wraz z rysopisem został przekazany innym jednostkom policji oraz w mediach.

Wczoraj, 15.03.br., policjanci z Oddziału Prewencji Policji pełnili służbę w rejonie centrum Krakowa. W pewnym momencie jeden z funkcjonariuszy zauważył idące chodnikiem dwie młode dziewczyny, których wygląd przypominał poszukiwane nastolatki. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne - były to zaginione 11 marca br. dwie uciekinierki z ośrodka wychowawczego. Dziewczyny został przekazane do ośrodka.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja