Sprawca pobicia zatrzymany po publikacji jego wizerunku w mediach - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca pobicia zatrzymany po publikacji jego wizerunku w mediach

Data publikacji 10.04.2018

Dzięki publikacji wizerunku na portalu internetowym Kuriera Porannego, jeden ze sprawców pobicia został zatrzymany. Policjanci ustalili również tożsamość pozostałych napastników. Zatrzymanie ich to tylko kwestia czasu. 22-latek usłyszał dziś zarzut pobicia, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem.

Dzięki publikacji wizerunku sprawców pobicia, policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku, zatrzymali pierwszego z podejrzanych – 22-letniego mężczyznę. Mundurowi, ustalili również tożsamość pozostałych dwóch napastników.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) w rejonie jednego ze sklepów przy ulicy Ciołkowskiego w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). Wtedy to 22-latek i jego dwaj koledzy zaatakowali dwóch przypadkowych mężczyzn. Napastnicy bili ofiary po całym ciele. Później wsiedli do czarnego audi i odjechali.

Po opublikowaniu wizerunku napastników przez lokalne media, z redakcją Kuriera Porannego skontaktował się czytelnik, który poinformował, że rozpoznaje jednego z mężczyzn. Informacja ta natychmiast trafiła do policjantów z białostockiej "czwórki". Wczoraj (09.04.2018 r.), 22-letni mieszkaniec Michałowa (gmina Zakrzewo) został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał zarzut pobicia. Przyznał się do winy. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem.

(KWP w Białymstoku/ab)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja