Dzięki dobrej znajomości terenu dzielnicowi odnaleźli zaginionego mężczyznę - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław

Dzięki dobrej znajomości terenu dzielnicowi odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 12.04.2018

Wołowscy dzielnicowi odnaleźli mężczyznę, który wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Zatroskana rodzina poinformowała policjantów o tym, że zaginiony wymaga stałej opieki. Dzięki dobrej znajomości terenu dzielnicowi szybko odnaleźli mężczyznę, który zawędrował aż do sąsiedniego powiatu górowskiego.

Dyżurny wołowskiej Policji poinformował wszystkie patrole o zaginięciu 62-letniego mieszkańca gminy Wińsko (woj. dolnośląskie). Mężczyzna wyszedł z domu w godzinach porannych - nikt nie wiedział, w jakim kierunku się udał.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wołowie bardzo dobrze znali swój teren, rozpoczęli więc sprawdzanie polnych i leśnych dróg. Wzięli też pod uwagę fakt, że miejscowość, w której mieszka 62-latek, leży na granicy dwóch powiatów – szukali zaginionego również w części leżącej na terenie powiatu górowskiego.

Po jakimś czasie poszukiwań mundurowi zauważyli idącego poboczem zaginionego. Mężczyzna był zdezorientowany. 62-latkowi udzielono pomocy i przewieziono do miejsca zamieszkania, gdzie czekała już na niego rodzina.

(KWP we Wrocławiu/ab)

Powrót na górę strony
Polska Policja