Policjanci wspólnie z mieszkańcami odnaleźli zaginioną 14-latkę - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz

Policjanci wspólnie z mieszkańcami odnaleźli zaginioną 14-latkę

Data publikacji 20.04.2018

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona przez policjantów z powiatu świeckiego akcja poszukiwawcza za zaginioną 14-latką. Nastolatka wyszła z domu pozostawiając list. Funkcjonariusze, wspólnie z mieszkańcami wsi, odnaleźli ją w pobliskim lesie. Dziewczyna została przekazana pod opiekę lekarzy.

Wczorajszego wieczoru, 19.04.br., policjanci z powiatu świeckiego szukali zaginionej 14-latki. Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak o 16.00 rodzina zaalarmowała funkcjonariuszy o jej zaginięciu. Nastolatka wyszła z domu około 13.00 zostawiając list, z którego wynikało, że nie chce wrócić do domu.

W poszukiwania zaangażowanych zostało blisko 30 policjantów, 16 strażaków oraz rodzina i sąsiedzi. Wspólnie sprawdzali wszystkie adresy i miejsca, gdzie mogłaby przebywać dziewczyna. Rozmawiali też z jej szkolnymi koleżankami i kolegami. Z uzyskanych informacji wynikało, że nastolatka mogła pójść w kierunku lasu, nieopodal miejsca jej zamieszkania. To właśnie tam około 20.30 kryminalni wspólnie z mieszkańcami wsi znaleźli 14-latkę. Dziewczyna trafiła pod opiekę lekarzy.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja