Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczecin

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 01.06.2018

Zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszeli zatrzymani 31 i 19-latek. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zabezpieczyli metaamfetaminę i marihuanę w łącznej ilości ponad 2,5 kilograma. Obaj zatrzymani mężczyźni związani są ze środowiskiem pseudokibiców.

Kryminalni z koszalińskiej komendy na terenie powiatu koszalińskiego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 19-lat, których podejrzewali    o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie wielogodzinnych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma narkotyków.  
Na początku działań funkcjonariusze ujawnili prawie 1,3 kilograma marihuany. W trakcie dalszych czynności zabezpieczyli jeszcze 1280 sztuk tabletek ekstazy. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków, w przypadku sprzedaży ich detalicznym odbiorcom, mogłaby sięgnąć nawet 100 000 tysięcy złotych.
Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.  Zgodnie z przepisami ustawy grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
    Dzisiaj Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanych izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
        


podkom Monika Kosiec/AG

 

  • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
  • Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja