KWP: Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze

Data publikacji 07.07.2018

Minionej doby na drogach Lubelszczyzny doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 10 osób, a trzy zginęły. Do jednego z tych tragicznych zdarzeń doszło wczoraj wieczorem przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Kierujący mazdą stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup oświetleniowy. Na miejscu zginęła 45 letnia kobieta i 17 latek- pasażerowie auta. Kierowca i drugi pasażer zabrani zostali do szpitala, byli nietrzeźwi.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godz. 22: 30 przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą stracił panowanie nad samochodem.  Mazda zjechała na prawą stronę i uderzyła w słup oświetleniowy. Z auta na zewnątrz wypadli siedzący na tylnej kanapie pasażerowie. 45 letnia kobieta i 17 latek zginęli na miejscu. Kierujący mazdą 45 letni mężczyzna oraz 44 letni  pasażer z obrażeniami trafili do szpitala.  Obaj byli nietrzeźwi.

Przed północą doszło do śmiertelnego wypadku w miejscowości Stary Rachów w powiecie kraśnickim. Kierujący renault megane stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi do rowu,  a następnie uderzył w drzewo. 57 latek zginął na miejscu zdarzenia.

Dzisiejsza doba również zaczęła się tragicznie. Kilka minut po godz. 4: 00 nad ranem doszło do wypadku w Niedrzwicy Dużej. 34 letni mężczyzna jechał w stronę Kraśnika. Na łuku zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca audi trafił do szpitala. Niestety  34 latka nie udało się uratować.

Policjanci ustalają okoliczności tych wypadków i apelują o ostrożność i rozsądek.

R.L.R.

 

 

 

Powrót na górę strony
Polska Policja