Ponad 2 tys. porcji amfetaminy, kilkadziesiąt tabletek ekstazy i 158 sztuk amunicji - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław

Ponad 2 tys. porcji amfetaminy, kilkadziesiąt tabletek ekstazy i 158 sztuk amunicji

Data publikacji 01.09.2018

Ponad 2 tysiące porcji handlowych środków psychotropowych w postaci amfetaminy, kilkaset porcji marihuany, 50 tabletek ekstazy, a także amunicję zabezpieczyli policjanci Wydziału Kryminalnego z komendy miejskiej w Wałbrzychu. Funkcjonariusze znaleźli te wszystkie rzeczy przy młodym mężczyźnie, w jego mieszkaniu oraz w będącej w jego użytkowaniu piwnicy. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo może teraz grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku realizacji czynności operacyjnych policjanci pionu kryminalnego zatrzymali w Wałbrzychu idącego ul. Kasztelańską 31-latka. Funkcjonariusze sprawdzili zawartości jego plecaka, ujawniając w nim narkotyki w postaci amfetaminy. Następnie policjanci sprawdzili mieszkania wałbrzyszanina oraz pomieszczenie piwniczne. Okazało się, że odnaleźli tam znaczne ilości środków odurzających oraz psychotropowych w postaci amfetaminy, marihuany oraz tabletek ekstazy, a także 158 sztuk amunicji różnego rodzaju, podręczną wagę i telefon.

31-latek stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Biegły sprawdzi teraz, czy na znalezione przez funkcjonariuszy naboje mężczyzna nie powinien mieć pozwolenia. Jeżeli informacja ta się potwierdzi, wałbrzyszanin usłyszy kolejne zarzuty.

(KWP we Wrocławiu / ig)

  • Zabezpieczona broń, amunicja i narkotyki
  • Zabezpieczona broń, amunicja i narkotyki
  • Zabezpieczona broń, amunicja i narkotyki
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja