Podziękowania od Pani Janiny - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od Pani Janiny

Data publikacji 24.09.2018

Podziękowania to jedne z najprzyjemniejszych momentów w naszej trudnej służbie, gdy pokrzywdzeni lub uczestnicy zdarzeń dostrzegają nasze zaangażowanie i empatyczne podejście do każdego człowieka, mówią zgodnie policjanci. W minionym tygodniu na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu wpłynęło podziękowanie od pewnego małżeństwa, które było uczestnikiem kolizji. „Takiej Policji nam potrzeba…” napisała na zakończenie swojego listu Pani Janina.

W minionym tygodniu na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu wpłynęło podziękowanie od pewnego małżeństwa, które wyjeżdżając z parkingu przy ul. Szewskiej w Chełmży uderzyło w policyjny radiowóz na tyle niefortunnie, że został zarysowany zderzak służbowego auta. Zgodnie z procedurami konieczne było wezwanie patrolu ruchu drogowego, który podjął czynności związane ze zdarzeniem. Wszyscy policjanci szczerze współczuli zaistniałej sytuacji, zwłaszcza, że przytrafiło się to przemiłej parze w podeszłym wieku.

Pani Janina z Papowa Biskupiego w swoim liście napisała „…chcę złożyć serdeczne podziękowania st. asp. Adamowi Bartosiak, sierż. Wioletcie Sipak z Torunia oraz sierż. szt. Jarosławowi Markiewiczowi  i st. sierż. Izabeli Kwiatkowskiej z Chełmży za wyrozumiałość i ludzkie podejście do zajścia….. Są to wspaniali młodzi ludzie, mający szacunek do starszych osób i sytuacji w jakich się znaleźli bezradni starsi ludzie. Takiej Policji nam potrzeba…”.

Takie podziękowania to jedne z najprzyjemniejszych momentów naszej trudnej służby, gdy pokrzywdzeni lub uczestnicy zdarzeń dostrzegają nasze zaangażowanie i empatyczne podejście do każdego człowieka, mówią zgodnie policjanci.

Powrót na górę strony
Polska Policja