Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas uroczystości we Włocławku - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas uroczystości we Włocławku

Data publikacji 19.10.2018

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas uroczystości 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i 34. Rocznicy Męczeńskiej śmierci Ks. Jerzego Popiełuszki. W obchodach wziął udział Prezydent RP Pan Andrzej Duda. Mundurowi nie odnotowali żadnych zakłóceń porządku, a sama uroczystość przebiegła z należytym szacunkiem.

Policjanci z Włocławka i Oddziału Prewencji Policji z Bydgoszczy dbali o porządek, a także bezpieczeństwo uczestników uroczystości upamiętniających 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości i 34. Rocznicę Męczeńskiej Śmierci Ks. Jerzego Popiełuszki. W obchodach wziął udział Prezydent RP Pan Andrzej Duda.

Uroczystości odbyły się wczoraj (18.10.18) na włocławskiej tamie i w pobliskim kościele. Wzięło w nich udział kilkaset osób, w tym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda, który złożył wiązankę pod pomnikiem upamiętniającym męczeńską śmierć duchownego. Na czas składania kwiatów i odbywającej się następnie przed Sanktuarium mszy świętej, policjanci zadbali o bezpieczeństwo na drogach dojazdowych - wstrzymywali ruch pojazdów i kierowali podróżnych na wyznaczone objazdy.
Zadaniem mundurowych było także reagowanie na wszelkie naruszenia prawa i wykroczenia drogowe.

Policjanci nie odnotowali żadnych zakłóceń porządku, a sama uroczystość przebiegła z należytym szacunkiem.

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja