Policjanci z pomocą dla Darii - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z pomocą dla Darii

Data publikacji 23.04.2019

W Poniedziałek Wielkanocny policjanci wzięli udział w biegu charytatywnym. W IV Wielkanocnej Mili Namysłowian organizowanej przez miejscowy klub biegacza, uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy cywilni namysłowskiej policji. Dzielnicowy z Wilkowa, gdzie na co dzień mieszka Daria, ufundował dodatkowo podarunek na licytację.

W wielkanocny poniedziałek odbyła się impreza biegowa po nazwą IV Wielkanocna Mila Namysłowian. Zawody zorganizowane przez stowarzyszenie ActivRun Namysłów, miały wyjątkowy charakter. Oprócz popularyzacji zdrowego trybu życia, impreza miała także cel charytatywny. Podczas biegu zbierane były fundusze na rehabilitację chorej Darii.

W zawodach licznie udział wzięli policjanci i pracownicy cywilni namysłowskiej komendy. Dodatkowo mł. asp. Marcin Dobrzański, pełniący funkcję dzielnicowego w miejscowości gdzie mieszka Daria, przekazał na licytację repliki widokówek dawnego Namysłowa, ze zbiorów prywatnej kolekcji. Po zaciętej licytacji, replika trafiła do rąk nowego nabywcy a pieniądze do opiekunów Darii, na jej dalsze leczenie.

To wielka radość i satysfakcja, móc dołożyć swoją cegiełkę pomocy dla młodej mieszkanki powiatu namysłowskiego.

(KWP w Opolu / mw / Zdjęcia dzięki uprzejmości ActivRun Namysłów)

  • Umundurowany policjant trzyma tablicę z replikami zdjęć dawnego Namysłowa, obok stoi przedstawicielka stowarzyszenia RunActiv
  • Dwaj biegacze przygotowujący się do biegu
  • Pracownica namysłowskiej Policji w tle logo Wielkanocnej Mili
  • Uczestnicy biegu stojący tyłem: dziewczynka z napisem na plecach "biegnę dla Darii" i mężczyzna z napisem na koszulce "RunActiv Piotrek"
  • Numer startowy i pamiątkowy medal dla uczestników biegu trzymany w ręku przez jedną z zawodniczek
  • Mężczyzna trzymający za rękę dziewczynkę razem z nią zmierza do mety biegu IV Wielkanocnej Mili Namysłowian
Powrót na górę strony
Polska Policja