Biegł przełajowy "Białe Błota 2019"

Data publikacji 03.06.2019

Już po raz kolejny odbyły się „Wojewódzkie Mistrzostwa Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy w Biegu Przełajowym”. Trasa zawodów biegła przez tereny leśne gminy Białe Błota i Lipniki, pow. bydgoski. Bieg rozegrany został na dystansie 5 km dla kobiet (1 pętla) i 10 km dla mężczyzn (2 pętle).

W miniony piątek (31.05.19) już po raz kolejny odbyły się „Wojewódzkie Mistrzostwa Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy w Biegu Przełajowym”. Trasa zawodów biegła przez tereny leśne gminy Białe Błota i Lipniki, pow. bydgoski. Bieg rozegrany został na dystansie 5 km dla kobiet  (1 pętla) i 10 km dla mężczyzn (2 pętle). W zawodach wzięło udział 40 funkcjonariuszy i pracowników z jednostek Policji kujawsko-pomorskiego garnizonu.

W kategorii kobiet zwyciężyła Pani Sylwia Andrzejak z KWP w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajęła st. sierż. Honorata Czyżewska z KPP w Inowrocławiu, a trzecie podkom. Marta Turzyńska z KMP w Bydgoszczy.

Pierwsze miejsce w rywalizacji mężczyzn natomiast zdobył podkom. Marek Kowalczyk z OPP  w Bydgoszczy, który wyprzedził st. post. Wojciecha Nagaja z KMP w Bydgoszczy oraz mł. sp. Mateusza Kujawę z KWP w Bydgoszczy.

Każdy z uczestników biegu, który ukończył zawody uhonorowany został okolicznościowym medalem. Zwycięzcy natomiast otrzymali puchary i statuetki oraz nagrody rzeczowe, które w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski również uczestniczący w biegu.

• Zawodnicy przed startem.
  • Komendant Malinowski wśród innych zawodników.
  • Większa grupa zawodników czeka na start.
  • Dwaj zawodnicy na trasie biegu.
  • Zastępca Naczelnika Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy zakłada medal jednej z uczestniczek.
  • Zawodniczka i zawodnik na trasie biegu
  • Zastępca Naczelnika Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy zakłada pamiątkowy medal kolejnej uczestniczce.