Policjanci z Szubina pilotowali auto z rodzącą kobietą - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Szubina pilotowali auto z rodzącą kobietą

Data publikacji 25.06.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie, pow. nakielski, zostali poproszeni przez przejeżdżającego kierowcę o pomoc. Okazało się, że w aucie wiezie żonę, która zaczęła rodzić. Mundurowi bezpiecznie odtransportowali rodzinę do szubińskiego szpitala. Niebawem na świat przyszła Olga.

Sytuacja miała miejsce wczoraj (24.06.19) przed 8.00 w Kcyni, pow. nakielski. St. sierż. Mateusz Wawrzyniak i sierż. Bartosz Wardęga wracali z interwencji, jaką prowadzili na terenie miasta. Na jednej z ulic zatrzymał ich kierowca audi i poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do oddalonego o prawie 20 km szpitala. Szybko wyjaśnił, że w aucie wiezie żonę, która na długo przed terminem zaczęła rodzić.   

Z tej racji, że liczył się czas mundurowi bez zbędnej zwłoki włączyli sygnały i ruszyli do Szubina, a za nimi audi z rodzącą kobietą. Długo nie trwało, jak rodzina, w asyście policjantów, bezpiecznie dojechała do szpitala. Niebawem na świat przyszła zdrowa dziewczynka - Olga. 

Dzisiaj szczęśliwą mamę i maleństwo odwiedził w szpitalu Zastępca Komendanta szubińskiego komisariatu i życzył Paniom zdrowia. Mieszkanka Kcyni podziękowała za pomoc, jakiej udzielili im policjanci. 

 

Powrót na górę strony
Polska Policja