Lublin: Dzielnicowy na podium IV Ekstremalnego Biegu dla Służb Mundurowych „Husar Race”

Data publikacji 19.08.2019

Blisko dwustu funkcjonariuszy służb mundurowych stanęło do IV Ekstremalnego Biegu dla Służb Mundurowych „Husar Race”, który odbył się wczoraj w Wyszynie. W biegu z powodzeniem wzięło udział dwóch dzielnicowych z VII Komisariatu Policji w Lublinie. Asp. Karol Błaszkiewicz zajął III miejsce w kategorii mężczyzn.

Świetna zabawa, zdrowa konkurencja i ludzie lubiący się zmęczyć i pobrudzić. Wczoraj  w miejscowości Wyszyna, gm. Władysławów w województwie wielkopolskim odbył się IV Ekstremalny Bieg dla Służb Mundurowych. W biegu uczestniczyło prawie 200 funkcjonariuszy służb mundurowych. W biegu z powodzeniem wzięło udział dwóch funkcjonariuszy z garnizonu lubelskiego, na co dzień pracujących jako dzielnicowi w VII Komisariacie Policji w Lublinie - asp. szt. Artur Tomaszewski i asp. Karol Błaszkiewicz.

Bieg odbył się on na dystansie 6,5 km. Zawodnicy mieli do pokonania przeszkody siłowe, terenowe i wodne. Były nimi: bieg z oponą na dystansie 450 m, bieg rowem wodnym 50 m, pokonanie przeszkody wysokościowej, bieg po wzniesieniu między oponami, zjazd ślizgiem wodnym, przepłynięcie 200 metrów, pokonanie pajęczyny na odcinku 20 metrów i skok do przeszkody wodnej. Obydwaj policjanci ukończyli ten ekstremalny bieg.

Asp. Karol Błaszkiewicz zajął III miejsce w kategorii mężczyzn.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.