Lublin: 84-latka odnaleziona - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lublin

Lublin: 84-latka odnaleziona

Data publikacji 21.08.2019

Zakończyła się akcja poszukiwawczą za zaginioną 84-latką z Krężnicy Jarej. Zaniepokojony rodzina zgłosiła wczoraj wieczorem zaginięcie kobiety wymagającej stałej opieki. Zaginiona została odnaleziona dziś w zaroślach około 2 km od domu Została przewieziona przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

Wczoraj wieczorem zaniepokojeni członkowie rodziny zgłosili się do Komisariatu Policji w Bełżycach i powiadomili o fakcie zaginięcia 84-latki, wymagającej stałej opieki. Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta po godz. 13:00 oddaliła się z podwórka w miejscu swojego zamieszkania i nie powróciła do domu. Natychmiast policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. . Komendant Komisariatu Policji w Bełżycach ogłosiła alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci. W działaniach wspierała ich grupa Ratowniczo Poszukiwawcza  Obrony cywilnej, strażacy z OSP oraz okoliczni mieszkańcy.

Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. 84-latka została odnaleziona dziś po godz. 10:30 w zaroślach około 2 km od domu w pobliżu miejscowości Trojaczkowice przez policjantów oraz Grupę Ratowniczo - Poszukiwawczą Obrony Cywilnej. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jeż życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

K.K.

Powrót na górę strony
Polska Policja