Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 02.10.2019

Kryminalni z tarnogórskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we wrześniu przeprowadzili akcję, w trakcie której zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna miał na terenie województwa małopolskiego plantację konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad pięć kilogramów marihuany.

Ponad pięć kilogramów marihuany nie trafi do obrotu, ponieważ policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowskich Górach prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem długotrwałej pracy funkcjonariuszy było zatrzymanie 41-letniego mieszkańca powiatu. Stróże prawa podczas przeszukania jego domu w lodówce znaleźli nasiona konopi, a na poddaszu schowany był susz marihuany. Kolejne środki odurzające były w pomieszczeniach gospodarczych. 41-latek został zatrzymany i przewieziony do tarnogórskiej komendy

Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Katowicach/js)

  • zarekwirowany szusz z marihuany
  • zarekwirowany szusz z marihuany
  • zarekwirowany szusz z marihuany
Powrót na górę strony
Polska Policja