Zagrali dla Filipa i wygrali - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zagrali dla Filipa i wygrali

Data publikacji 02.10.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wzięli udział w turnieju piłki nożnej organizowanym przez Służbę Więzienną. Nasi funkcjonariusze okazali się najlepsi! Pieniądze z rozgrywek zbierane były dla chłopca zmagającego się z nieuleczalną chorobą.

Funkcjonariusze włocławskiej policji zagrali w sobotę (28.09.19) w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego we Włocławku i Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZFiPW zorganizowanym z okazji 100-lecia Służby Więziennej. Drużyna w składzie: sierż. szt. Tomasz Pniewski, post. Mateusz Kawczyński, st. sierż. Łukasz Bejger, st. post. Jakub Kaszubski, st. post.  Remigiusz Świercz, post. Mateusz Kłosowski, post. Mateusz Gajewski i st. sierż. Grzegorz Nowakowski zwyciężyła, pokonując drużyny ze Straży Miejskiej i Zakładu Karnego.

To już piąte zwycięstwo policjantów w różnych turniejach w tym roku. Nasi włocławscy koledzy nie pozostawiają złudzeń rywalom i wygrywają niemal każdy mecz. W sobotnim turnieju nie przegrali żadnego spotkania. Nagrodą był piękny puchar i świetna zabawa oraz świadomość pomocy niesionej dziecku.

Policjanci, wraz z innymi służbami, zagrali bowiem charytatywnie dla Filipa, który od urodzenia zmaga się z nieuleczalną chorobą, a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację kilkuletniego chłopca.

Powrót na górę strony
Polska Policja