XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim - Dębno 2019 - Zaproszenia i zapowiedzi wydarzeń - Policja.pl

Zaproszenia i zapowiedzi wydarzeń

Szczecin

XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim - Dębno 2019

Mam zaszczyt poinformować Państwa, iż kontynuując kilkunastoletnią tradycję Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie wraz z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego organizuje XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim, które odbędą się w dniu 7 kwietnia 2019 roku w Dębnie, powiat myśliborski woj. zachodniopomorskie.

Pozytywne doświadczenia organizacyjne oraz rosnące zainteresowanie biegami długodystansowymi w naszym środowisku budzą nadzieję, że w tegorocznych zawodach weźmie udział jeszcze większa liczba funkcjonariuszy Policji.

Kierując niniejsze zaproszenie na ręce Panów Komendantów pragnę zaprosić reprezentantów kierowanych przez Państwa jednostek do startu w niniejszych mistrzostwach. Uczestników mistrzostw obowiązuje regulamin organizatora 46. Maratonu DĘBNO 2019, który jest dostępny na stronie internetowej www.maratondebno.pl.

Zgłoszenia do udziału w XVII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie DĘBNO 2019 przyjmowane będą od dnia 1 stycznia 2019 r. poprzez stronę internetową www.maratondebno.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu uczestników określonego wcześniej przez organizatora zawodów (decyduje kolejność rejestracji).

Koordynatorami prac komitetu organizacyjnego mistrzostw są: kierownik Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie podinsp. Jerzy Czarnota tel. MSWiA 78-12-820 i asp. Sebastian Cupryjak, asystent Sekcji Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie tel. MSWiA 78-12-834.

 

                                                                                                                  

Dębno 2019 - Regulamin mistrzostw Policji

Powrót na górę strony