Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują kierowcy, który zbiegł z miejsca wypadku

Data publikacji 21.06.2014

Chełmscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Wojsławice. 36-letni mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez samochód osobowy. Kierowca auta odjechał z miejsca wypadku. Pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj około 21: 30 w miejscowości Wojsławice, w powiecie chełmskim. 36-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Grabowiec, potrącony został przez nieustalony dotychczas samochód. Kierowca pojazdu nie zatrzymał się na miejscu wypadku, odjechał nie starając się udzielić pomocy pieszemu. Na skutek odniesionych obrażeń 36-letni mężczyzna zmarł. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało celem przeprowadzenia sekcji. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, wykonali szczegółowe oględziny miejsca wypadku.

Policjanci poszukują sprawcy i jednocześnie zwracają się z apelem do osób, które były świadkami zdarzenia, z prośbą o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelny i ucieczkę z miejsca zdarzenia kodeks karny przewiduję kare nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony