Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskany luksusowy mercedes skradziony we Włoszech

Data publikacji 23.06.2014

Wołomińscy kryminalni odzyskali skradzionego luksusowego mercedesa wartego blisko 150 tysięcy złotych. Auto utracone na terytorium Włoch, znajdowało się w warsztacie samochodowym w Sulejówku. Policjanci nadal prowadzą w tej sprawie czynności mające na celu ustalenie okoliczności kradzieży pojazdu oraz jego rejestracji w Polsce.

Policjanci wołomińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej ustalili, że jedna z mieszkanek powiatu może posiadać luksusowego mercedesa, który miał zostać skradziony na terytorium Włoch. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Czynności, jakie zostały przez nich podjęte, doprowadziły ich do warsztatu samochodowego w Sulejówku, gdzie auto miało się znajdować. Sprawdzenie danych identyfikacyjnych wartego blisko 150 tysięcy Mercedesa CL 600 wskazało, że faktycznie figuruje on w bazie Schengen jako skradziony we Włoszech.

Pojazd wraz z kluczykami został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Teraz funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności mające na celu ustalenie okoliczności kradzieży pojazdu oraz jego rejestracji na terenie Polski.

(KSP / gm)

 

Powrót na górę strony