Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z KGP zatrzymał mężczyznę, który włamał się do samochodu

Data publikacji 25.06.2014

Każdy funkcjonariusz wie, że praca w Policji to służba – trudna, stresująca i wymagająca poświęceń. Zdarza się, że policjanci interweniują wtedy, kiedy są już po pracy, kiedy wracają do domu lub też odpoczywają na urlopie. Nawet w czasie wolnym od służby mają jednak poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo obywateli. Takim właśnie policjantem jest sierżant Bartosz Czernicki z Komendy Głównej Policji.

Policjantów, którzy podejmują interwencję zawsze kiedy tylko zajdzie taka potrzeba jest wielu, co doceniają zarówno obywatele jak i ich przełożeni. Jednym z funkcjonariuszy, który nie zawahał się podjąć działania jest sierżant Bartosz Czernicki z Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji. W dniu wolnym od służby zatrzymał mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego.

Policjant idąc ulicą zauważył uciekającego mężczyznę oraz biegnące za nim kolejne dwie osoby, które prosiły o pomoc w zatrzymaniu go. Funkcjonariusz bez wahania ruszył w pościg i zatrzymał uciekiniera. Bardzo szybko okazało się, że mężczyzna to sprawca kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego. Ujętego przez siebie mężczyznę, sierżant Czernicki przekazał przybyłym na miejsce policjantom.

Gratulujemy!

pt

 

 

Powrót na górę strony