Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca przekroczył prędkość o 108 km/h

Data publikacji 01.07.2014

Ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie, przekroczenie prędkości o 108 km/h, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, brak prawa jazdy oraz tablicy rejestracyjnej - to finał jazdy 42-letniego kierowca audi. "Wyczyny" mężczyzny nagrał policyjny wideorejestrator. 42-latek odpowie wkrótce za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kilka poważnych wykroczeń. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a dodatkowo na jego konto wpłynie 25 punktów karnych.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Potoki. Jadący nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem policjanci zauważyli samochód m-ki Audi. Kierowca osobówki wyprzedzał  inny pojazd w miejscu niedozwolonym. Przy ograniczeniu prędkości do 70 km/h, jechał z prędkością 178 kilometrów na godzinę. Pojazd nie posiadał również tablicy rejestracyjnej.

Samochód został zatrzymany do kontroli. Za kierownicą audi siedział 42-latek z gminy Lubycza Królewska. Kierowca nie miał przy sobie  prawa jazdy. Stróże prawa nabrali również podejrzeń co do stanu trzeźwości mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kilka poważnych wykroczeń. Policjanci zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy. Na jego konto wpłynie również 25 punktów karnych.

(KWP w Lublinie / mg)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.42 MB)

Powrót na górę strony