Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowca forda zgłosił się na Policję

Data publikacji 02.07.2014

Kierowca forda fokusa, który w niedzielę na ulicy Markiefki w Katowicach wjechał z impetem na chodnik i doprowadził do zdarzenia, które mogło zakończyć się tragedią, zgłosił się dzisiaj na Policję. Sprawcą okazał się 34­-letni właściciel auta.

Nagranie z monitoringu zarejestrowało, jak w dwóch klientów nocnego sklepu uderza samochód zepchnięty przez forda fokusa wjeżdżającego z impetem na chodnik. Kierujący fordem uciekł z miejsca zdarzenia. Okazał się nim 34-letni właściciel auta. Mężczyzna dzisiaj zgłosił się na Policję. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. 34-latek usłyszał zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości za co grozi mu 2-letni pobyt w więzieniu. Odpowie też za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zdarzeniu, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę (28/29 czerwca br.), proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu II przy ulicy Iłłakowiczówny w Katowicach. Policjanci czekają na informacje pod numerem telefonu: 32 200-3650 lub adresem e-mail: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl.

(KWP w Katowicach / mw)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.39 MB)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.31 MB)

Powrót na górę strony